Recenze

Slečna E. 10 let

POČÁTEČNÍ STAV: Velmi špatná psychika, unavená, náladová, negativní s častými výbuchy agrese, lítostivá, plačtivá, nízké sebevědomí, sebeobviňování. Po zdravotní stránce oslabená imunita, od narození celoročně přetrvávající kašel a zahlenění, 4x do roka angíny, v 6.letech diagnostikována epilepsie. Křečovité záchvaty 3-4x do týdne i přes různé farmaceutické léky na epilepsii. Bezradnost, zoufalost, že jí nikdo nedokáže pomoci.

RODIČE VYZKOUŠELI VŠECHNO: neurologii, homeopatii, kineziologii, Joalis kapičky, plazmový generátor, klasickou medicínu. Výsledek žádný valný.

ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ PÉČE V PROFI SALONU: E. docházela na Ajurvédské celotělové terapie Tarani 1-2x do týdne, později 1x za 14 dnů, upravila jsem jí stravu, nastavila intenzívní domácí detoxikační plán včetně užívání silných bylinných preparátů (ajurvedik) a naučila maminku co dělat a jak postupovat u akutních křečí.

VÝSLEDKY PO 2 MĚSÍCÍCH INTENZÍVNÍ PÉČE: Poprvé po 4 letech je E. bez farmaceutických léků, její křečovité stavy se zmírnily o 50%. Je psychicky vyrovnaná, usměvavá, rozzářená, má radost ze života, více si věří, ve škole se její tempo zrychlilo o 50%, zvětšila se její chuť do učení a tím se zlepšily i výsledky. Neustále přetrvávající kašel a rýmy ustaly, imunitní systém se zvýšil natolik, že E. nechytla ani angínu od svých sourozenců. 

 FOTODOKUMENTACE PŘED A PO na přístroji Oberon viz níže

VYSVĚTLIVKY: (známkování jako ve škole)

BARVA BODŮ:

ŽLUTÁ ......................................... 1 (zdravý stav)
ORANŽOVÁ ............................. 2 (zdravý stav)
FIALOVÁ .................................... 3
HNĚDÁ ....................................... 4 

ČERNÁ ........................................ 5 (silná energetická nebo parazitální zátěž) 

Paní V. 50 let 

Tato klientka nepřišla s žádnými velkými komplikacemi, jejím cílem, vzhledem k větší únavě, bylo pročistit se.

Od první návštěvy do kontrolního měření uplynuly necelé 3 měsíce. V tomto období klientka absolvovala 7 lázeňských terapií Tarani, 10 plazmovacích dávek a dodržovala intenzivní domácí detoxikační péči Tarani.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Zlepšení energetiky klientka cítila nejen na sobě, ale je vidět i u všech naměřených orgánů a struktur. Navíc se tělo posílením imunitního systému zbavilo i čtyř druhů Sreptokoků z původních sedmi, aniž by jsme se na tento druh patogenů vůbec zaměřovaly. 

Vysvětlivky:

Z leva: měřený orgán, datum, vyobrazení energetiky orgánu v barevném sloupci a vyobrazení energetiky orgánu v procentech.

Markéta 33 let

Cíl klientky: Pročištění před otěhotněním.

Momentálně je paní Markéta spokojená těhulka :-) K otěhotnění došlo bezproblémově přirozenou cestou. Nyní bude docházet na těhotenské terapie, které zajišťují výživu matky i plodu a v poslední fázi těhotenství přípravu na porod.

Vysvětlivky:

Z leva: měřený orgán, datum, vyobrazení energetiky orgánu v barevném sloupci, vyobrazení v procentech.

BARVA BODŮ:  (známkování jako ve škole)

ŽLUTÁ ......................................... 1 (zdravý stav) 

ORANŽOVÁ .............................. 2 (zdravý stav)

FIALOVÁ ..................................... 3

HNĚDÁ ........................................ 4

ČERNÁ ........................................ 5 (silná energetická nebo parazitální zátěž) 

Markéta 37 let

Popis problému:                                                                                                                                            

Nehoda na kole - slabý otřes mozku, odřená celá levá strana obličeje až do masa, horní ret byl roztržený, musel se sešít, celkem 7 stehů.Dle lékařů se měl obličej vybarvovat cca půl roku a rozhodně se nemělo počítat s tím, že by se zhojil v krátké době. V nemocnici byla klientka hospitalizovaná pouze jeden den vzhledem ke slabému otřesu mozku.

Řešení problému:
Od druhého dne, ihned po příjezdu z nemocnice, byly rány ošetřeny embelikovým tonikem, které má antibakteriální účinky. Ve velké souvislé vrstvě, tak aby rána nebyla vůbec vidět, se aplikoval zinkový krém Tarani. V průběhu 10 dnů se spotřebovalo necelé 50g balení tohoto krému. Krém se nanášel cca 3x denně, vždy tak, aby se uchovala souvislá vrstva na všech postižených místech včetně zašívaného rtu.

Výsledný efekt:
Po 10 dnech byl obličej zcela zhojen a to bez jakýchkoli jizev. Pouze na rtu zůstal drobný puchýřek.

MUDr. Jana 37 let

Paní Jana přišla s akutním zánětem dělohy v důsledku mechanického poškození sliznice při vyndávání nitroděložního tělíska.
Projevilo se to krvácením a zapáchajícím výtokem, bez bolestí v podbřišku. Po několikadenním krvácení navštívila gynekologa, dal jí antibiotika se slovy, že to se při vytažení tělíska stává ...
Nicméně krvácení neustalo, stav se zhoršoval, byla bez teplot, ale unavená, stále krvácela, již cca 14 dní.

Zahájila intenzivní domácí kúru Máta & Rozmarýna (MR). První den si udělala domácí lázeňskou kúru - 1/3 soli MR do vany, mýdlo MR.
Po koupeli namazala podbřišek akné maskou + sérem MR (zábal na noc), tělo i obličej ošetřila sérem MR. Ráno oplach mycím gelem MR a Neem & Brahmi na intimní partie, namazala akné krém na podbřišek.

Již po první koupeli zaznamenala výrazné zeslabení krvácení (před tím bylo na vložku, nyní jen kapka ráno do sprchy).
Druhý a třetí den (procedura se opakovala celkem po 3 večery). V neděli se jí vyrazily na hrudníku pupínky a cítila slabost v nohou. To velmi rychle přešlo. Na počátku procedury si pouze 1x zavedla globuli předepsanou od lékaře, pak již ne. I nadále se myje v MR a používá antibakteriální mycí gel Neem & Brahmi.

Sama to zhodnotila tak, že problémy okamžitě ustaly a cítí se dobře.

Tato klientka nechodí z časových důvodů pravidelně na terapie, ale doma hojně používá domácí detoxikační péči Tarani.

Petr 29 let

Pana Petra trápily 8 let lupy, byly velké jako nehet od malíčku. Pokožka na hlavě byla velmi suchá až vrásčitá. Na vlasové pokožce jsou červené svědivé fleky. Okolo uší a spánků se mu dělá často akné.
Kůže se mu loupala i za ušima. Má i další zdravotní problémy - nízký tlak, špatně se vyprazdňuje, nedodržuje pitný režim, má špatné stravovací návyky, bývá nervózní, má v práci větší stresovou zátěž, špatně spí.

Řešení:
Vzhledem k časové vytíženosti chodí na terapie pouze 1x za 20 dní, ale nasadila se hned silnější detoxikační celotělová terapie EXKLUZIV. Velmi dobře spolupracuje i při domácí terapii. Má kompletní řadu na vlasy levandule bazalka, tzn. šampon + kondicionér, do vlasové pokožky vtírá sérum. Ucelenou řadu levandule bazalka používá i na tělo. Dělá si detoxikační koupele levandule bazalka. Zatím absolvoval 2 terapie EXKLUZIV.

Výsledek:
Už po 1. terapii je znatelný úbytek lupů o 90%, svědění je úplně pryč. Cítí, že se mu lépe vstřebávají krémy. Přirozenou cestou - aniž by se musel nutit, zlepšil pitný režim na 3 l. Přestal pít perlivou vodu, omezil maso a sladkosti o 80-90%

Zvýšil přísun ovoce, někdy má pocit že se mu zlepšuje i zrak, o 50% se mu zlepšil spánek, zlepšila se stolice a suchost kůže, pokožka hlavy se krásně zregenerovala, není vrásčitá.

Monika 35 let

Klientka zhruba 4 roky trpěla častými infekcemi horních cest dýchacích, prodělala v této době několikrát zápal plic. Velmi často musela užívat antibiotika. Vždy od podzimu měla častá nachlazení, po těle jí kolovaly svědivé fleky. Při nachlazení a oslabené imunitě docházelo k otokům různých částí těla. Na alergologii zjistili alergie na různé trávy. Prodělala také mononukleózu. Po 4 letech vleklých problémů bylo proveden test na chlamydie a byla zjištěna přítomnost chlamydií pneumonia a chlamydií trachomatis. Dále klientka trpěla gynekologickými výtoky.

Řešení:
Na terapie začala chodit v polovině prosince. Hned na začátku jsme měli k dispozici vyšetření krve a imunologie. Byl znám aktuální stav laboratorních testů v okamžiku, kdy se terapie začaly provádět. Klientka chodila 1x za 14 dní, po měsíci 1x týdně. Absolvovala střídavě celotělové a revitalizační terapie zaměřené na detoxikaci a antibakteriální účinek. Velmi dobře spolupracovala a zodpovědně užívala i domácí terapie. Detoxikační koupele,potírání těla, obličeje a vlasů přípravky s antibakteriálním účinkem. Vše ve vysokých dávkách.

Výsledný efekt : bez antibiotik
- po celou dobu nebyla klientka nemocná (běžně v tomto období prodělávala virózy a nachlazení)
- přestala mít chuť na sladké
- po těle přestaly cestovat svědivé fleky
- není unavená
- zlepšení laboratorních testů
- počáteční testy se dělaly 16.1. kontrolní 28.2. - zlepšení v hodnotách ukazujících na záněty a alergie
popis lékaře byl, že se jedná o chronickou infekci
Klientka se cítí velmi dobře, pokračuje i nadále v terapiích v režimu 1x za 14dní, dávky antibakteriálních přípravků na domácí terapie se postupně snižují.

8letá holčička

Holčička byla cca 2 měsíce léčena kortikoidy - na hrudníku měla kvasinkovou infekci.

Klasickou léčbou se to nedařilo řešit. Maminka, která chodí pravidelně na terapie, zakoupila antibakteriální mycí gel Neem & Brahmi a natírala ji Embelikou. Do týdne infekce zmizela a již se nevrátila.

Jana 28 let

Slečna Jana přišla s estetickým problémem. Měla pleť velmi přecitlivělou. Na všechny kosmetické přípravky vždy reagovala alergií. Mimo to se jí tvořily pupínky kolem brady a na tvářích. Po rozchodu s partnerem měla psychickou zátěž.

Řešení:
Na terapie chodí pravidelně 1x za měsíc, pravidelně si bere i na domácí terapii antistresovou ženskou linii - Harmonie citu, pravidelně si ošetřuje vlasy a vlasovou pokožku. V průběhu 8 měsíců absolvovala 8 terapií, z toho 6 revitalizačních a 2 celotělové.

Výsledek:
Už po druhé terapii došlo k výraznému zlepšení pleti, zhruba o 60%. Pupínky byly velmi málo viditelné. Po třetí terapii došlo ke 100% zlepšení - pupínky úplně vymizely. Pleť přestala být přecitlivělá. Klientka zvládá používat veškeré přípravky bez jakýchkoliv projevů alergie. Cítí se lépe, srovnala si psychiku. Našla si nového přítele, ve vztahu je velmi spokojená. Svých problémů se úplně zbavila. Chodí i nadále pravidelně 1x za měsíc na terapie vypnout hlavu a zrelaxovat.

Pan Radko 62 let

Klient přišel s dlouhodobou a vleklou bolestí ramenního kloubu a achilovky. Bolest ho omezovala v pohybu. V ruce nemohl udržet ani hrnek. Vzhledem k tomu, že aktivně sportuje a pociťoval silné bolesti i při sportu, byl nucen ho časově omezit. Kromě toho byl klient, vzhledem ke své pracovní vytíženosti, pod permanentním tlakem a stresem. To se mu projevovalo špatným spánkem.

Řešení problému:
Začal chodit na terapie 1x týdně (terapie od 24.1. do 3.4. = výsledek za 2 měsíce!)
V tomto období absolvoval 6 celotělových terapií zaměřených na pohybový aparát a jednu revitalizační terapii, která byla zaměřena na zánětlivé procesy v těle a odbourání stresu. Klient spolupracoval i při domácích terapiích.
Dělal si detoxikační koupele zaměřené na pohybový aparát, používal detoxikační mycí gel, olejová séra, šampony, kondicionéry, sérum do vlasů, embelikové tonikum - vše zaměřené na řešení zánětů. Na bolestivá místa si nanášel bylinnou protizánětlivou jílovitou pastu, ze které si dělal zábaly. Za celé období vybral 3 koupelové soli, ostatní zmiňované produkty cca 200ml-400ml od každého. Ošetřoval si kompletně celé tělo, nejen bolestivá místa!

Výsledný efekt:
Hned po první terapii došlo ke zlepšení spánku, klient se cítil lépe, sledoval, že je méně nervózní. Po každé terapii cítil, že se zmírnila i bolest ramene, ale vždy se ještě vrátila zpět.

K výraznému zlepšení došlo po 6. terapii, kdy cítil silnou úlevu. Bolest ramene se o hodně zlepšila, achilovka ještě bolela. Po 7. terapii přestalo rameno úplně bolet, bolest achilovky se zmírnila - klient snesl větší zátěž, mohl sportovat o 2 hodiny déle.
Bolest ramene ustala, klient v terapiích pokračuje preventivně.
Zlepšil si celkově pitný režim a začíná si upravovat stravovací návyky. Cítí se velmi dobře i po psychické stránce.

Honzík 9 let

Popis problému:

Během celého roku chlapec prodělával častá nachlazení, měl týdenní absence ve škole bez antibiotik a po nástupu do školy se situace opakovala. Cca do týdne až 14 dnů byl zase nemocný. Tentokrát už bylo nutné nasadit antibiotika a znovu týdenní absence. Takto se to opakovalo v průběhu několika měsíců. Celkem 4x za toto období byla nasazena antibiotika.

V červnu prodělal operaci nohy - prolongace (prodloužení) levého bérce. Od září začala noha otékat, zanítila se a nezabrala ani léčba antibiotiky.
Měl bolesti nohy, hlavy, zvýšenou teplotu a byl pořád unavený. 1-2 dny v týdnu musel být doma. Nebyl schopný se soustředit, bolesti ho omezovaly nejen v pohybu. Znovu se navýšila absence ve škole.

Řešení problému:
Od září do listopadu (3 měsíce!) začal chodit 1x týdně na terapie. Prováděla se intenzivní antibakteriální celotělová detoxikační terapie. Byla zaměřena hlavně na řešení zánětů v těle.
Vybral celkem 13 terapií. Doma používal na domácí terapii detoxikační koupele. Vybral 4 koupelové soli Máta Rozmarýna. Koupel se dělala ještě v ten den, kdy byl na terapii - pro zvýšení účinnosti terapie. Na mytí těla používal esenciální mýdlo také Máta Rozmarýna. Spotřeboval 2 mýdla.

Výsledný efekt:
Vždy po terapii příznaky zánětu ustoupily, nemocnost ve škole zhruba 1 den za 14 dní - od září do listopadu. Po sejmutí fixačního aparátu z bérce okamžité zhojení ranek bez jakýchkoli dalších zánětlivých procesů v těle anulová nemocnost. V současné době nemocný nebývá.

PROFI SALON Sabina Robošová, Požární 409, Zaječí 691 05
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!