O nás

Vítám Vás na stránkách PROFI SALONU

Jmenuji se Sabina Robošová, je mi 45 let, mám dvě děti. 

Krása, péče o pleť i tělo, pečlivost, smysl pro detail, přirozenost.. jsou mojí nedílnou součástí. Od svých 18 let s láskou tyhle vlastnosti využívám i ve své profesi kosmetička, vizážistka. S alternativní medicínou, produkty a terapiemi Tarani jsem se seznámila díky svým dětem. Trpěly na ekzémy a léčba kortikoidy pro mě jako pro matku nebylo to správné řešení. Díky terapeutickým produktům Tarani jsme odstranili příčinu a už několik let nevíme, co to ekzém je.

Tato zkušenost byla velkou změnou v mém životě. Ve svých 36 letech jsem začala studovat v Institutu Ajurvédských terapií Tarani, změnil se můj životní styl, intenzivně jsem začala pracovat na osobním i pracovním rozvoji, změnilo se moje myšlení, můj pohled na život, moje upřímnost k sobě i druhým a jsem za to vděčná. Postupně mi do cesty začaly vstupovat i další alternativní metody. Každou, která mě zaujala jsem vyzkoušela a do svého života zapojila jen ty nejúčinnější. Nyní s Ajurvédou pracuji už více jak 9 let. 

Po několika letech práce s alternativní medicínou, kdy jsem se dostala mezi tři nejlepší salony České a Slovenské republiky, jsem ucítila touhu rozšířit své dovednosti a vzdělání i v jiném, přesto stále kráse vedoucímu směru. Absolvovala jsem velmi intenzívní, praktickými zkušenostmi nabitý kurz Odbornice na permanentní make-up. A protože přirozenost je u mě na prvním místě, nachází ve mě důvěru i spousta žen, které chtějí podtrhnout a téměř neznatelně zvýraznit svou krásu.

Zdraví a krása jsou prostě mojí životní vášní, ráda své zkušenosti budu věnovat i Vám.

Vaše Ajurvédská terapeutka, kosmetička, masérka, vizážistka a odbornice na permanentní make-up Sabina 

PROFI SALON Sabina Robošová, Požární 409, Zaječí 691 05
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!