Oberon Quantum systém

Frekvenční scan orgánů Oberonem Quantum

K diagnostice používám biorezonanční přístroj Oberon systém Quantum, který zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů, případná infekční ložiska.

Odhaluje příčiny případných autoimunitních či dalších onemocnění. Zobrazí se i případně, kde máme v buněčné paměti těla předpoklady pro budoucí dysfunkci/dědičná onemocnění.

Je vhodná pro všechny věkové kategorie i malé děti - nevyžaduje jejich spolupráci.

Díky vyšetření se dozvíte, jaká zátěž mikrobiální, parazitální, trápí vaše tělo a v jakých orgánech se soustředí a co způsobuje Vaše zdravotní obtíže.

Oberon disponuje databází "patogenů" - plísní, kvasinek, virů, bakterií a parazitů, které jsou někdy pro klasickou medicínu velmi těžko dohledatelné nebo dokonce neodhalitelné.

Jako prevence může být nepostradatelná pro všechny, kteří chtějí předejít vážným a plíživým nemocem, jež se v těle vyvíjí mnohdy celý život nepozorovaně a s malými příznaky.

Pomocí Oberonu se stanete pozorovateli vlastních vnitřních životních pochodů a potvrdíte si správnost svého životního stylu a každodenní volbu v otázkách výživy své a svých dětí. Také si ověříte, které potraviny vám škodí a které naopak udělají neocenitelnou službu pro váš imunitní systém a tělo.

Frekvenční diagnostika i terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku.

Před vyšetřením doporučuji

  • Konzumovat lehké jídlo max. 1 hodinu před vyšetřením.
  • 1 hodinu před vyšetřením byste neměli pít nápoje obsahující kofein
  • Vyvarujte se stresových a náročných situací těsně před vyšetřením
  • U kuřáků doporučujeme nekouřit min. 3 hodiny před vyšetřením
  • 48 hodin před vyšetřením nepožívejte alkoholické nápoje
  • Pokud je to možné, vynechejte jednu dávku Vámi užívaných léků a potravinových doplňků v den vyšetření. Pokud to není možné, prosím, upozorněte na tuto okolnost. Medikace může zkreslit výsledky.

Komu se vyšetření nedoporučuje

  • Pacientům s kardiostimulátory

Doporučení

  • Pokud jste užívali antibiotika během posledních týdnů, upozorněte mě na tuto skutečnost.

Frekvenční diagnostika a terapie nepatří mezi metody běžně užívané v klasické medicíně v České republice. Všechny výsledky, informace o způsobech použití a údaje o přesnosti a výsledcích této metody jsou založeny na znalostech a zkušenostech z analýzy a terapie samotné.

Diagnostika a terapie zde uvedenými postupy nemůže nahradit lékařskou pomoc, diagnostiku a léčbu kvalifikovanými lékaři a nepředstavuje žádné zdravotní prohlášení.

Oberon systtem Quantum není v České republice lékařský diagnostický přístroj.

PROFI SALON Sabina Robošová, Požární 409, Zaječí 691 05
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!