Ajurvédské terapie

Ajurvédské marmové terapie 

jsou účinným komplexem detoxikačních procedur, které znovuobnoví odolnost a imunitu, podporují tělo v regeneraci, stimulují organismus  k vylučování toxinů, aktivně pomáhají organismu zbavit se zastaralých i vleklých problémů.

Tělo se díky provedené proceduře zbavuje vlastní toxické zátěže a začne vužívat svých samoregeneračních schopností, které procedura podpoří. 

Při terapiích jsou aplikovány přírodní bylinné pasty, krémy, oleje lisované za studena, himalájské detoxikační soli, které umožní účinnou detoxikaci a přísun výživných složek pro celkovou buněčnou obnovu organismu.

Terapie POMÁHAJÍ: 

Při již  PROPUKLÝCH onemocněních v jakémkoli stádiu choroby, ranném, pokročilém, dlouhodobém onemocnění, bolestech nejrůznějšího původu.

Při REKONVALESCENCI zdravotního a psycického stavu, napomáhají zlepšit nebo udržet zdravotní stav na optimální úrovni.

Při PREVENCI proti současným civilizačním chorobám. Pro krásu a zdraví. Proti vráskám, akne, obezitě, celulitidě, vypadávání vlasů a jiných nedokonalostech těla.

Ceny terapií: 3 hodiny  2300,- (Scan orgánů a parazitální zátěže přístrojem Oberon v hodnotě 700,- ZDARMA!)

CELOTĚLOVÉ TERAPIE

Pomáhají, trpíte-li na alergie, astma, artritidu, bolestivou menstruaci, bolesti zad a kloubů, celulitidu, cysty, deprese, ekzémy, gynekologické potíže, hypertenzi, chronické záněty, jaterní a ledvinové potíže, migrény, nadváhu, neplodnost, otoky, opary, oslabenou imunitu, padání vlasů, stres, špatné prokrvení, špatné trávení, únavový syndrom, ucpané dutiny, zácpu atd..

TERAPIE RÝŽOVÝMI MĚŠCI

Velmi silná omlazující terapie, dodává energii, má revitalizační účinek. Aktivuje lymfatický systém a prokrvuje. Výborná na psychické poruchy, nervový systém, svalové bolesti, ztuhlost těla, bolesti kloubů, únavu, ztrátu vitality. Je to synchronní ajurvédská technika, kterou provádí dva terapeuti

REVITALIZAČNÍ TERAPIE

Odplavují toxickou i stresovou zátěž, odstraní akné, hyperpigmentace, vyhlazuje vrásky zevnitř, posiluje psychiku, zpomaluje stárnutí, podporuje sebevědomí, odstraňuje červené žilky, rychle upraví suchou, mastnou, citlivou i alergickou pleť. Vypíná a vyhlazuje vrásky zevnitř, dodává sametovou hebkost pleti

TĚHOTENSKÉ TERAPIE

Pomáhají předcházet tvorbě strií, ranním nevolnostem, psychickým výkyvům, hyperpigmentacím, stresovým zátěžím matky i dítěte, nadměrnému příbytku na váze, bolestem zad a páteře, otokům, únavě, akné

PROFI SALON Sabina Robošová, Požární 409, Zaječí 691 05
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!